Opinie

(11 komentarze/y)

 • Martyna pisze:

  Jestem pod wrażeniem całej firmy. Pierwsza rozmowa z właścicielem dzień przed transportem ( nota bene posiadaczem głębokiego, kojącego głosi radiowca), kolejna z ratownikiem z zespołu i już w chwilę potem byliśmy na pokładzie gotowi do drogi. Tata po udarze transportowany był z Banskiej Bystricy na Słowacji do Ja Zdroju. Ja jechałam jako towarzysz. Tacy
  ratownicy są na miarę złota. Obaj panowie poza ogromną wiedzą mają niesamowicie przyjazne i ciepłe usposobienie. Sprawili, że mimo stresu jaki przeżywał tata przed trasą, podróż przebiegła sprawnie i przyjemnie. Panowie ciągle monitorowali stan zdrowia taty i byli gotowi zrobić wszystko dla jego wygody i bezpieczeństwa. Naprawdę wspaniała ekipa. Wszystkim życzę zdrowia szczęścia i powodzenia. Pozdrawiam. I jeszcze raz dziękuję.

 • Żaneta Olejniczak-Liszewska pisze:

  Chciałbym podziękować firmie za profesjonalną obsługę oraz miły kontakt.
  Byłam transportowana z Austrii-Villach do Polski-Łódź. Cała podróż przebiegła szybko i w bardzo miłym towarzystwie. Panowie mieli uśmiech na twarzy i byli gotowi na każde moje zawołanie bowiem miałam złamana nogę w gipsie.
  Wyposażenie karetki oraz personel na najwyższym poziomie.
  Polecam i raz jeszcze dziękuje ratownikom .

 • ADAM pisze:

  Witam,bardzo chciałbym podziękować filmie WOMA(Panu Wojtkowi i Damianowi) za bezpieczny i komfortowy transport mojej osoby z Wloch do Polski.Przybycie karetki do Włoch było bardzo punktualne,nawet kilkadziesiąt minut przed czasem.Obsługa miła i pomocna.Podróż przebiegła szybko,bezproblemowo i w komfortowych warunkach(TV,koce,poduszki).Postoje wg.moich potrzeb i na życzenie.Gorąco polecam tego przewoźnika.

 • Grzegorz pisze:

  Polecam usługi transportu medycznego. Punktualnie, profesjonalnie,komfortowo.

 • Aldona pisze:

  Dotarłam bezpiecznie do domu, życzliwość, spokój, bezpieczeństwo. Polecam pana Michała i Marka.

 • Kordian pisze:

  Bardzo profesjonalna firma, gorąco polecam. Byłem transportowany ze słowacji, obsługa w pełni profesjonalna, panowie bardzo mili i pomocni, każda moja zachcianka spełniona w 100 procentach z uśmiechem na ustach. Wydawało mi się że podróżuje z kumplami na dobrą imprezę zapomina się że jest się chorym jadąc z tą firmą. Gorąco dziękuję za bezpieczny i fachowy transport. Pozdrawiam.
  Kordian.

 • Jarek pisze:

  Dziękuję za fachowy, komfortowy i szybki transport z Austrii. Polecam.

 • Paweł pisze:

  Chciałbym podziękować firmie za profesjonalną obsługę oraz miły kontakt.
  Transport pacjenta ze Słowacji przebiegł szybko i bez komplikacji.
  Wyposażenie karetki oraz personel na najwyższym poziomie.
  Do tego dochodzi przystępna cena .
  Polecam wszystkim usługi firmy „WOMA”
  Pozdrowienia dla Pana Wojtka

 • Malgorzata pisze:

  Bardzo dobra i profesjonalna obsługa.

 • Jacek pisze:

  Profesjonalna obsługa karetki podczas długiego transportu z Włoch do Krakowa. Transport szybki i komfortowy. Obsługa pomocna, miła i wykazująca inicjatywę. Polecam.

 • Michał pisze:

  Witam, pragnę podziękować firmie oraz całej załodze karetki za profesjonalną opiekę podczas transportu medycznego. Pomimo dalekiej drogi z Austrii, podróż minęła komfortowo, zarówno personel karetki jak i jej wyposażenie pozwoliło mi czuć się swobodnie i przyjemnie.
  Wysokie standardy, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *